O Nas

Kilka słów o nas

Trochę historii

Historia  firmy DataMatica sięga roku 2010. Początkowo firma zajmowała się dostarczaniem usług informatycznych z zakresu integracji baz danych i systemów informatycznych. W styczniu 2014 roku do życia zostal powołany dział tworzący innowacyjne rozwiązania na platformy mobilne. Obecnie tworzymy głównie systemy lokalizacji GPS oraz mikrolokalizacji i mikronawigacji BLE.
Systemy lokalizacji GPS dla osób prywatnych i zwierząt zajmują szczególne miejsce w naszej ofercie jako, że pierwotnie powstawały na własne potrzeby związane z posiadaniem psów lubiących czasami zwiedzać okolicę na własną łapę:) a potem okazało się, że podobne zastosowania i potrzeby są w temacie lokalizacji osób i tak powstał Travman - aplikacja do monitorowania podróży małych i dużych.

Co oferujemy

1

sprzedaż lokalizatorów GPS do pojazdów wraz z dostępem do systemu monitoringu GPS - DM Trackman,

sprzedaż lokalizatorów GPS dla zwierząt wraz z dostępem do systemu monitoringu GPS - PETIO,

2

usługi  programistyczne w zakresie aplikacji mobilnych i webowych,

dedykowany hosting systemów lokalizacji GPS,

3

sprzedaż lokalizatorów BLE wraz z aplikacją do mikrolokalizacji przedmiotów takich jak portfele, klucze i innych ważnych rzeczy.

Nasz zespół - szaleje na punkcie technologii, samochodów i motocykli ale wszyscy uwielbiają też psy dlatego w rozwój PETIO wkładamy całe nasze zaangażowanie. Travman jest aplikacją bliźniaczą do Petio powstałą dla bezpieczeństwa dzieci, osób starszych i turytów.

Specjaliści od baz danych

Czuwają nad wydajnym i ciągłym działaniem naszych systemów.

Graficy

To oni odpowiadają za ergonomię i przejrzystość naszych aplikacji.

Programiści

Profesjonaliści i pasjonaci zarazem. Dzięki nim aplikacje są stale rozwijane wg potrzeb naszych klientów.